Eko Sağlığım Sigortası

Tacettin Sigorta

Eko Sağlığım Sigortası

Eko Sağlığım Sigortası, sağlığınızı güvence altına alırken bütçenizi düşünen kapsamlı bir sağlık sigortasıdır. Size sunulan avantajlar şunlardır:

  1. Platin ve Kristal olmak üzere 2 farklı kategori bulunur. Size en uygun olan kategoriyi seçebilirsiniz.
  2. Türkiye’nin dört bir yanındaki Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarında tedavi olabilirsiniz.
  3. Ayakta tedavi giderlerinizin %80’ini, yatarak tedavi giderlerinizin ise %100’ünü karşılar.
  4. Platin kategorisinde yer almanız durumunda doğum teminatına sahip olursunuz.
  5. Kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi tedavileriniz %100’lük ve limitsiz yatarak tedavi teminatı kapsamında karşılanır.
  6. Suni uzuv giderleriniz poliçe teminat limitleri dahilinde %100 olarak karşılanır.
  7. Çocuk aşıları Platin kategorisinin teminatları kapsamında karşılanır.
  8. Menopoz takip ve tedavisi de Platin kategorisinin teminatları arasında yer alır.

Eko Sağlığım Sigortası’na başvurmak için 18-64 yaş aralığında olmanız yeterlidir. Ayrıca, 15 günü aşmış çocuklarınızı aile poliçesi kapsamında sigortalatabilirsiniz.

Eko Sağlığım Sigortası’na sahip olduğunuzda, Eko Sağlığım anlaşmalı kurumları tercih edebilirsiniz. Ayakta tedavi için sadece katılım payını ödeyerek, yatarak tedavi durumunda ise hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca, Devlet Hastaneleri ve Üniversite Hastaneleri gibi kurumlarda da sigortanızı kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda giderleriniz özel şartlar çerçevesinde %60 oranında karşılanır.

Aile sigortası yaptırmanız durumunda, tüm aile fertleri için ilave indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, priminizi peşin öderseniz peşin ödeme indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Eko Sağlığım Sigortası sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunulmaktadır. Nerede olduğunuzun önemi yoktur. Acil Yardım Ekibi sizi yurtdışında bile yalnız bırakmaz ve gerekli önlemleri alarak sizi en yakın sağlık kurumuna nakleder.